מי אנחנו

line

אסרף דובמן הוא תאגיד טכנולוגי הפועל בתחום הפרסום המקוון.
מאחורינו נסיון רב שנים בהקמה והרצה של מספר חברות הפועלות בשוק הישראלי והאמריקאי. חברות אלו נבנו מתוך השקפת עולם השמה את הלקוח במרכז ומעניקה לו את רמת השירות הגבוהה ביותר דרך תשומת הלב המירבית לצרכיו המשתנים.
בצוות אסרף דובמן עובדים בשיתוף פעולה מלא. כל אחד ואחת מביאים את עולמם ומקבלים מקום להביע את היכולת והידע תוך שקיפות מלאה בין חברי הצוות.
אנחנו שומרים על שקיפות מול לקוחותינו. התהליכים מסודרים, לוח זמנים בנוי מראש ואנחנו זמינים ולצרכי הלקוח וגמישים לשינויים.

 

הרעיון להקים את אסרף דובמן התיישב בראשם של דוד ויוסי לאחר שנפגשו בפורטלנד שבארצות הברית.
יוסי אסרף החל את דרכו בשנת 2007 כטכנאי מפתחות מקומי בעיר, לימים דוד דובמן הקים מערך מקומי לשירות קהל לקוחות באותו האזור. בשנת 2010 השניים החליטו על שילוב זרועות והרחיבו את איזור פעילות העסק.
באותו הזמן, בבולטימור לירן חלפון עבד גם הוא כטכנאי מפתחות. הוא הצטרף לעסק וביחד סיפקו שירותים לכ-30 איזורים שונים בארצות הברית.
החברה גדלה והתפתחה, עד שנת 2012 הספיקה החברה להכיל מערך יחודיי המאפשר לטכנאים בשטח לנהל עסק עצמאי. החברה דאגה תמיד לתמוך בדרישותיהן השונות, מהפן התדמיתי עד הפן הלוגיסטי.
חברי ההנהלה החליטו להמשיך את פעילות החברה מישראל וחזרו ארצה.

השלושה התפתחו לכיוונים שונים כאשר לירן ניהל מוקד שירות לקוחות לטכנאי מפתחות, דוד בחר להרחיב את החברה לפן הטכנולוגי ופיתח ביחד עם אלכס בביאק (כיום סמנכ”ל טכנולוגיות בחברה) והעביר את רוב העסק לראשל”צ בעוד יוסי ניהל את המשרד בנהריה בניצוחם של אריק אנגן (כיום סמנכ”ל החברה) וגל תמיר (כיום סמנכ”ל טכנולוגיות).
בשנת 2013 יוסי ודוד הבינו כי יש לאחד את החברה ופתחו את המשרד הגדול בחיפה אשר הכיל את הכל בתוכו.
כיום התאגיד מונה כ-20 עובדים העובדים במשרדים בחיפה.